Mogę wystawić bardzo wysokie rekomendacje. Agnieszka powinna się tym zająć, tzn. przeprowadzać krok po kroku osoby, które stawiają na własny biznes w sieci. Coś w stylu mentora, ze wskazaniem na ciekawe i przydatne linki, komentarze, protale, osoby, do których warto się zgłosić.

Sylwia Górzna, www.edukacjazywieniowa.pl

Spotkanie z Agnieszką było odkryciem nowych, zupełnie mi nieznanych obszarów i możliwości. Mówiła bardzo konkretnie i praktycznie na temat tworzenia społeczności. Ujęła mnie tym, że mówiła w kontekście mojej działalności i zainteresowań. To inspirująca znajomość, dzięki której spojrzałam z nieco innej strony na szukanie klientów i budowanie swojej marki. Zamierzam testować przekazane przez Agnieszkę pomysły i drążyć hasła, jakie padły podczas naszej rozmowy. Jestem też wdzięczna, gdyż już na naszym spotkaniu doświadczyłam jak wielką moc ma możliwość spotkania z człowiekiem obeznanym z jakimś obszarem i dzielenia się myślami, wątpliwościami i rozwiązaniami. Z pewnością w każdym z nas jest wielka wartość i ważne, by wychodzić z nimi do siebie, by wspólnie tworzyć nowe.

Marta Relich, www.kreado.pl

Bardzo ciekawe zestawienie bezpłatnych aplikacji. Dzięki nim można zrobić praktycznie wszystko! Niektóre znałam, o innych nie miałam pojęcia. Przydatny spis, podział ułatwia znalezienie aktualnie potrzebnej aplikacji. Kawał dobrej roboty! Na pewno będę korzystać! Dziękuję!

Inga Wiśniewska, www.poliglotawkilkukrokach.pl

Agnieszka udostępniła świetnie przygotowaną listę narzędzi, która na pewno przyda mi się w pracy. Znalazły się tam materiały dotyczące publikowania treści, narzędzi do ich tworzenia oraz popularnych aplikacji. Fajnie mieć to wszystko zebrane razem. Zajrzałam na jej bloga i jako kolejna humanistka w świecie nowych technologii, na pewno będę tam z ciekawością zaglądać.

Marta Malarska-Walczak, www.kreatywnykrab.pl

Lista [narzędzi do tworzenia treści stworzona przez Agnieszkę] jest naprawdę imponująca. Widać jak wiele pracy włożyła w jej przygotowanie. Świetnym pomysłem było podzielenie jej na kategorie – dzięki temu jest b. czytelna i bardzo pomaga w znalezieniu tego, co jest potrzebne w danym momencie. Sama rozwijam swoją firmę już od jakiegoś czasu, zbieram wiedzę z różnych źródeł, ale taka lista to kopalnia informacji. Bardzo rzeczowa, profesjonalna i szczegółowa. Brawo i na pewno zapiszę się zaraz do newslettera :)

Aleksandra Madej, www.dziela-sztuki.com.pl

Lista narzędzi, którą przygotowała Agnieszka, okazała się równie przydatna, jak wymienione w niej pozycje. Wielu z nich używam od dawna, ale niektóre są dla mnie nowością. Wszyscy, którzy samodzielnie chcą promować swoje projekty w Internecie, na pewno znajdą na liście narzędzia, bez których nie będą potrafili już się obejść.

Beata Ulrych, specjalista ds. e-commerce

Kiedy przeczytałam tytuł na stronie Agnieszki – Cyfrowi humaniści – Społeczność osób myślących interdyscyplinarne i z wartościami, zatrzymałam się na tym zdaniu. Przyciągnęło mnie jak magnes. Zaczęłam czytać, czytać i czytać…Interesujące treści goniły kolejne jeszcze bardziej interesujące. Już po chwili poczułam się częścią społeczności. Agnieszka oferuje unikalny przekaz, łączy czasami odległe światy, patrzy z loty ptaka, myśli holistyczne. To wszystko sprawia, że inspiruje, zastanawia, ciekawi…Do miejsca, które stworzyła będę wracać. Dobrze mi tu. Ewa Hartman

Ewa Hartman, www.ewahartman.com

[LISTA 44 narzędzi do tworzenia treści – za zapis do newslettera] To świetne zestawienie narzędzi w jednym miejscu, podzielone tematycznie ułatwia stanowczo pracę, a krótki i treściwy opis przy każdym punkcie pozwala na szybką diagnozę i pomaga w decyzji. Dziękuję Agnieszko to bardzo cenna dla mnie lista!

Maciejka, www.designcoach.pl

Współpracowałam z Agnieszką w ramach konsultacji na temat mojego bloga filmowego. Jej pomysły były nowatorskie i bardzo pomocne, bo sama nigdy nie postrzegałam swojego bloga w przedstawiony przez nią sposób. Poza tym czułam, że jest autentycznie zainteresowana moją sprawą, że chce mi pomóc. Jednocześnie zachowała obiektywizm i profesjonalizm, nie próbując np. chwalić mnie na siłę. W swoich planach na promowanie bloga zdecydowanie uwzględniam dalszą współpracę z Agnieszką. Polecam ją tym, którzy czują się jako blogerzy zagubieni w otchłani wielkiego internetowego świata.

Karolina, www.recenzentka.eu

Polecam konsultacje Agnieszki. Ma ogromną wiedzę, którą z powodzeniem przekłada na praktykę i w dodatku nie ma żadnych problemów z przekazaniem jej. Jest wulkanem pomysłów, a przy tym potrafi rzeczowo ocenić przydatność każdego z nich. Konsultacja przebiegła w naprawdę miłej atmosferze i zaraz po niej doskonale wiedziałam co robić.

Magdalena Rolnik, www.magdalenarolnik.pl