Zasoby

people-happiness-821624_960_720

Odwiedzasz blog interdyscyplinarny, którego myślą przewodnią są wartości.

Jeśli chcesz mieć dostęp do zasobów stworzonych w ramach działania tej społeczności, zostaw tutaj swój e-mail 🙂

Na początek otrzymasz:

1. MATERIAŁY Z WEBINARÓW: nagrania i prezentacje webinara na temat promocji przez wartości, motywacji, poczucia szczęścia na przykładach kilku znanych mi sieci oraz webinara o społecznościach, ich narzędziach, nazwach i strategiach promocji (uwaga: znajdź 175 MB miejsca na dysku),

2. LISTĘ 10 wartościowych regionów i 76 miejsc w Europie Środkowo-Wschodniej,

3. LISTĘ 44 BEZPŁATNYCH narzędzi do tworzenia treści i ich promocji w Internecie. Nie jest to zwykła lista, a próba pogłębionej analizy bezpłatnych narzędzi.
Lista ta jest podzielona na kategorie ze względu na dominującą funkcjonalność narzędzia (e-booki, prezentacje, video-infografiki, animacje/video/screencast-y, kursy e-mailowe, spotkania online, narzędzia do komunikacji online).

Następnie maksymalnie 2 razy w miesiącu dostaniesz maksimum treści i inspiracji! Refleksje, linki, narzędzia, inspiracje, których nie znajdziesz na blogu, bo są dedykowane tylko aktywnym/zaangażowanym odbiorcom.

Jeśli interesują Cię wartości, społeczności, łączenie dziedzin oraz jeśli szukasz pogłębionej refleksji na tematy polityczne, historyczne lub dotyczące kultury, to miejsce jest dla Ciebie. Zatem będzie sporo niespodzianek!

Dziękuję za Twoje zaufanie!