webinar content promoting values

Promocja wartościowych treści – darmowy webinar / Free webinar ab promoting of valuable content

29 października (czwartek) o 20.00 przeprowadziłam 1. godzinny darmowy webinar na temat promocji przez wartościowe treści.

Zapisz się do newslettera, a dostaniesz nagranie połowy webinara i prezentację z webinara Promocja przez wartości oraz kolejne nagrania, prezentacje i listy.

Jestem członkiem kilku sieci, które promują się przez wartości i działają coraz silniej.

Podczas webinara mówiłam o wartościach, marzeniach i celach. Zastanawiliśmy się nad siłą/przekazem słów-kluczy i celem złożonych tam obietnic, czy też formułowaniem misji.

Po trzecie dzieliłam się rodzajami i przykładami narzędzi, które można stosować w relacjach i strategiach komunikacyjnych i moimi opiniami o nich.

Po czwarte przedstawiłam 4 przykłady, 3 polskie i jeden zagraniczny, jak powstały sieci wokół pewnych idei.

Wreszcie podsumowałam to przeanalizowanymi przeze mnie strategiami budowania autorytetu i komunikacji stworzonymi przez Joannę Malinowską-Parzydło i zaprezentowanymi w książce „Jesteś marką”.

P.S. Swoją obecność na webinarze zapowiedziała, lecz nie udało jej się dotrzeć p. Joanna Malinowska-Parzydło. Jeśli macie jakieś pytania do p. Joanny, napiszcie proszę na e-mail: agnieszka.kudelka@gmail.com.

————————————————————————————————————

On October, 29 I’ve conducted a free webinar about tools of promoting of valuable  content.

I’m a member of few networks, who promoted themselves via content and are quite strong nowadays. I know, how they work and I’ve shared my experiences on building a network of people around a idea, promoting via values and tools, which can be used.

Do you want to be informed about next webinars, podcasts and articles? Join the network here.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *